انتشار فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بورسا

 

 

 

                                                                                                                  فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین المللی بورسای ترکیه

 

 

به نمایندگی از شهرداری شهر بورسا و موسسه فرهنگ، هنر و توریست این شهر و با حمایت اسیتژ ترکیه مفتخریم که شما را جهت شرکت در بیست و یکیمن جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بورسا که از تاریخ 22 تا 27 مهر ماه 1398 در شهر بورسا برگزار می‎شود دعوت نماییم.

در این جشنواره ما در حال برنامه‌ریزی برای میزبانی از 16 اجرای برجسته از ترکیه و خارج از ترکیه هستیم. علاوه بر اجرای نمایش، کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی و جلسات بحث و گفتگو نیز خواهیم داشت.

فرم‌های شرکت‌کنندگان توسط کمیته هنری ارزیابی می‌شوند و نتایج از طریق ایمیل و یا فکس به اطلاع آنها خواهد رسید. نامه رسمی پذیرش، به گروه‌های واجد شرایط ارسال خواهد شد.

شرایط شرکت در جشنواره:

  • تمامی شرکت‌کنندگان باید یک نمایش را دوبار در طول جشنواره اجرا کنند.
  • گروه سنی نمایش‌ها باید برای مخاطبان کودک و نوجوان باشد.
  • هزینه بلیط رفت و برگشت به ترکیه و حمل و نقل دکور بر عهده شرکت‌کنندگان می‌باشد و متاسفانه کمیته برگزاری جشنواره هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.
  • هزینه‌هایی شامل حمل و نقل داخلی، اقامت، صبحانه، ناهار و شام گروه‌های ملی و بین‌المللی توسط جشنواره تقبل خواهد شد. هزینه‌های اضافی هتل توسط خود شرکت‌کننده پرداخت خواهد شد.
  • به هر گروه شرکت‌کننده جهت اجرای نمایش 1500 یورو تعلق خواهد گرفت.
  • هر گروه شرکت‌کننده باید همان نمایشی را که هیات داوران تایید کرده‌اند را اجرا کند در غیر اینصورت هزینه اجرای نمایش به آنها تعلق نخواهد گرفت.
  • لینک نسخه کامل نمایش، عکس با وضوح بالا از نمایش به همراه فرم جشنواره باید به دبیرخانه ارسال شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به مرکز ملی اسیتژ ایران تا ساعت 12 ظهر شنبه 9 تیر ماه 1398 می‌باشد.

 

*مرکز ملی اسیتژ ایران تمامی امور مربوط به رایزنی‌ها و دیگر ارتباطات بینالمللی را عهدهدار بوده ولی هیچگونه حمایت مادی از شرکتکنندگان نخواهد داشت.

 

فایل فرم شرکت در جشنواره به پیوست موجود می باشد.

دریافت فایل با فرمت pdf

دریافت فایل با فرمت word