Next Generation/ Tokyo 2020

ASSITEJLogo02 International


فراخوان پروژه نسل بعدی توکیو 2020

کنگره جهانی مهم‎ترین گردهمایی اعضای اسیتژ بین‏ الملل است که هر سه سال یکبار صورت می‎گیرد. این رویداد نقطه اوج هر دوره سه ساله اسیتژ بوده که با نگاهی به فعالیت‎های گذشته و با برنامه‎ریزی دقیق و کامل‎تری برای آینده همراه می‌باشد. موضوع این دوره از کنگره "به سوی ناشناخته- آغاز یک سفر" خواهد بود. طبق روال هر کنگره، این دوره از برنامه نیز در خلال جشنواره MIRAI برگزار خواهد شد و این جشنواره دارای بخش‌های نمایشی، علمی و پژوهشی و بخش‌های جنبی می‌باشد.
این رویداد جهانی از تاریخ 24 اردیبهشت تا 4 خرداد ماه 1399 در شهر توکیو/ ژاپن برگزار خواهد شد.
پروژه نسل بعدی پروژه‏ای برای هنرمندان، دست‏اندرکاران جوان و علاقمندان تازه کار در حوزه تئاتر کودک و نوجوان می‌باشد و درِ این برنامه به روی تمامی آنها باز است و برای افراد زیر 36 سال و مسلط به زبان انگلیسی برنامه‏ریزی شده است. تمرکز این پروژه بر روی کار حرفه‏ای و تفکرات جدید بر روی تئاتر برای مخاطبان جوان می‏باشد.
پروژه نسل بعدی فرصتی منحصر به فرد برای هنرمندان و علاقمندان تازه کار در حوزه تئاتر کودک و نوجوان برای تبادل تجربیات خود، بحث در مورد روش‏های متنوع هنری و حضور در کلاس‏های آموزشی را فراهم می‏آورد.
شرکت‏کنندگان در این پروژه امکان ایجاد روابط قوی و هدف دار با هنرمندان سراسر جهان را به دست می‏آورند.
این برنامه شامل:
- تماشای نمایش‌ها در جشنواره MIRAI
- شرکت در کلاس‌های حرفه‌ای و کارگاه‌های آموزشی که توسط متخصصان حرفه‌ای رهبری خواهد شد.
- شرکت در کلاس‌های بحث و گفتگو، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی با موضوع ذکر شده
- ایجاد فرصتی برای بازدید از مدارس و کارگاه‌های ژاپنی
به عنوان یک برنامه فراگیر، این دوره از پروژه نسل بعدی از برنامه‌های هنرمندانی که ناشنوا یا معلول هستند نیز استقبال می‌کند.
از تمامی علاقمندان حائز شرایط دعوت می شود جهت شرکت در این برنامه مدارک زیر را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ار سال نمایند.
مدارک مورد نیاز:
- تصویر صفحه اول شناسنامه
- تصویر صفحه اول گذرنامه
- بیوگرافی کامل (فارسی و انگلیسی)
- فایل عکس پرسنلی با کیفیت بالا
آخرین مهلت ارسال مدارک 27 شهریور ماه 1398 می‌باشد. هیچ مدرکی بعد از این تاریخ بررسی نخواهد شد. همچنین توجه داشته باشید مدارک تا قبل از ساعت اداری (4 بعدازظهر) روز 27 شهریور ارسال گردد.