فراخوان بیستمین جشنواره بین‌المللی Naj, Naj, Naj

19najnjanaj logo2b

تئاتر Žar ptica از تمامی علاقمندان به تئاتر، جهت شرکت در بیستمین جشنواره بین‌المللیNaj, Naj, Naj که از7 تا 11 اسفند ماه 1398 در زاگرب/ کرواسی برگزار خواهد شد، دعوت به عمل می‌آورد. نمایش‌های عروسکی مورد قبول نخواهند بود.
شرایط شرکت
1.لینک نسخه کامل نمایش
2. 4 عکس با کیفیت از نمایش
3. خلاصه نمایش به زبان انگلیسی
4. فرم پر شده جشنواره
کمیته انتخاب
معیار اصلی برای انتخاب، ارزش هنری نمایش می‌باشد. انتخاب توسط مدیر هنری جشنواره و در برنامه اصلی صورت خواهد گرفت. نتایج انتخاب 10 آبان ماه اعلام خواهد شد.
جوایز
جشنواره Naj, Naj, Naj رقابت اجراهای غیرعروسکی محسوب می‌شود که هیئت‌داوران متشکل از هنرمندان مشهور تئاتر و منتقدان می‌باشند. بهترین نمایش‌ها در 10 بخش برنده تندیس طلایی پرنده آتش خواهند بود.
ویژگی‌های جشنواره Naj, Naj, Naj
هدف جشنواره ارائه بهترین تئاترهای کودک و نوجوان کرواسی و بین‌المللی برای بچه‌ها می‌باشد. در سال 2020، جشنواره Naj, Naj, Naj تبدیل به نمایشگاهی منحصر به فرد از نمایش‌های عالی به همراه جشن بیست سالگی این جشنواره خواهد شد که از تمامی علاقمندان سراسر جهان جهت شرکت در این جشنواره دعوت به عمل می‌آید.
خدمات قابل ارائه
تمامی هزینه‌های اقامت، وعده‌های غذایی و حمل و نقل داخلی بر عهده میزبان خواهد بود ولی شركت‌كنندگان هزينه‌هايي از قبيل بليط رفت و برگشت، ويزا و عوارض خروج را بايد شخصاً تقبل كنند.
آخرین مهلت ارائه آثار به مرکز اسیتژ 26 شهریور ماه 1398 می‌باشد.
شایان ذکر است اسیتژ ایران هیچگونه حمایت مالی از منتخبین نداشته، ولی ارسال آثار و تمامی امور مربوط به رایزنی‌ها جهت اعزام گروه بر عهده اسیتژ ایران خواهد بود. همچنین آثار در این مرکز داوری نخواهند شد. فرم شرکت به پیوست موجود می باشد.

Najnajnaj.doc..